ערוץ מאיר לילדים  

עלון מאירתון 15 לפרשת

    עלון הרשת של ערוץ מאיר לילדים


מאירתון 15 - לפרשת לך לך


לא על הלחם לבדו- פרק 17
אמא נשבית בארמון פרעה, התאומים מתגעגעים מאוד ובוחרים דרך ליצירת קשר. יוחנן כותב לאמא חרסי חרוזים ואילו פרץ מתכנן את הברחתה הנועזת. ההקנטה זה את דרכו של אחיו, מעצימה את הגעגוע לחום המשפחתי...

נס וגמרנו- פרק 16
פרץ מרגיש שצריך להכות בברזל בעודו חם, ולצאת ממצרים עוד היום. הוא יוצא למסע שכנוע נלהב, אך נתקל באנשים עסוקים ובתגובות מאכזבות. האם יצליח פרץ להוציא את העם ממצריים? ומה יהיה על פפירוס?

קליפסח!


סעודת החלומות
אבנר, בן דודו של טוביה, בא לבקרו בסוף השבוע. אסי, עופר, טוביה ופולקע מחליטים לעשות סעודת שבת בצריף ומשתדלים להרשים את אבנר בשבת מרהיבה. כלום לא מסתדר וכולם מפספסים ושוכחים שהעיקר בשבת הוא להיות ביחד.

חיים בפיג'מה – זברה
המגזו פושט את בגדי היום-יום ועולה על פיג'מה ויחד עם גלעד יוצא לפגוש את הזברות העצבניות! זהירות לא לחטוף בעיטה!

מים
בוס ופאי לומדים על התכונות המיוחדות של מים, ועל השימושים השונים שלהם, פאי מקבל שיעור בגלישת גלים, ורוני לומד שלחסוך במים זה לא אומר להפסיק להתקלח. וגם – כיצד הופכים מי ביוב למים שימושיים...

עונות
בוס ופאי לומדים מה גורם ויוצר את עונות השנה, לומדים על תופעות מזג אוויר שונות ומשונות בעולם וגם – הסוכן איקס יוצא ללמוד כיצד חוזים את מזג האוויר ומי האנשים שעושים זאת.

ממוקצה אפשר ללמוד
ניסים מגיע לצריף עם עגלת הגמ'ח ובאמתחתו חלומו של אסי : רדיו טייפ שבו יוכל לשמוע את הפיצקלך בצריף. אלא שלאסי חסרים 49 שקלים לקניית המכשיר המיוחל. הכל מתהפך כשאסי מוצא בשבת שטר של 50 שקלים. מה יעשה אסי? האם ייקח אותו או ישאיר?

תמונה להורדה - מומלץ מומלץ מומלץ!!!


צבע אדום....
ירוק, כחול, צהוב, אדום... איזה צבע ילדדי הדרום הכי אוהבים...

שבוע המשוררים הבין לאומי!!! רק בבלוג!!!


אם אינך רואה כראוי דף זה לחץ כאן