ערוץ מאיר לילדים  

עלון מאירתון 15 לפרשת

    עלון הרשת של ערוץ מאיר לילדים


מאירתון 15 - לפרשת לך לך


ימין משה
לצאת מהחומה? או להישאר בין החומות? השכונה הראשונה של ירושלים - מה היה שם ואיזה איש חשוב על כרכרה בא הרבה לבקר?

המצאת המאה- פרק 21
יוחנן חולם שהוא ממציא המצאה מיוחדת שכולם ישתמשו בה עוד מאות ואלפי שנים. הוא יוצא לחפש את הרעיון הגדול שישנה את העולם, אבל נראה שכולם סביבו עסוקים יותר באספרגוס. האם יצליח הילד העברי לשנות את פני העולם?

אש
בוס ופאי לומדים מהי אש, מה המרכיבים שלה, מה היתרונות והסכנות כיצד היא יכולה לבעור בצבעים שונים ובאלו אמצעים אפשר לכבות אותה. הסוכן איקס יוצא לפגוש את האנשים שכבו את השריפה הגדולה שהתרחשה בכרמל.

הזורעים בדמעה- פרק 20
יוחנן מסרב להתאמן בטיפוס על חבלים ופרץ ממאן לטפח שתיל. השניים ממציאים דרכים להתחמק מהמשימות ומשלמים על כך מחיר. האם העיקר היא התוצאה?

ערבות הדדית
גילי מופתע לגלות שהכיתה שלו מלוכלכת ומבולגנת. כשהוא מתרעם על כך בפני ניסים, הוא מבין שהבעיה היא שהתלמידים לא הרימו כיסאות. ניסים מסביר לגילי, שכולם צריכים להיות שותפים, ורק כך נבנה עולם טוב יותר.

יעלים
הוא מטפס על סלעים, קופץ מצוקים, מדלג על פני ואדיות ושורד את המדבר והחום הישראלי בלי להזיע אפילו! המגזו יוצא קרוב לביות ולוקח אתכם להכיר את היעל, סמל שמירת הטבע הישראלי!

כשלונות צעילים- פרק 19
תחרות כישרונות צעירים שאליצור מארגן בסניף גורמת לפרץ לחשוב שהוא לא טוב בכלום, רק קריסת האירוע תוציא ממנו כישרון שלא ידע על קיומו...

לטרון
הצטרפו לאביתר לסיור מרתק ב'יד לשריון' שבלטרון. בואו להכיר את הטנקים שהשתתפו במלחמות ישראל מקרוב ותקפצו גם לסיבוב מהיר ב'מיני ישראל'!

תמונה להורדה - מומלץ מומלץ מומלץ!!!


צבע אדום....
ירוק, כחול, צהוב, אדום... איזה צבע ילדדי הדרום הכי אוהבים...

שבוע המשוררים הבין לאומי!!! רק בבלוג!!!


אם אינך רואה כראוי דף זה לחץ כאן