ערוץ מאיר לילדים

ערוץ מאיר לילדים במבצע חד פעמי

שבועיים חינם לנרשמים עד ל"ג בעומר!
המבצע תקף עד יום שישי ל"ג בעומר, בשעה 16:00
00
ימים
00
שעות
00
דקות
00
שניות
פרטים: עושים מנוי לערוץ מאיר לילדים, ומקבלים גישה בחינם למשך שבועיים!
במהלך ההרשמה יהיה עליכם להכניס פרטי כרטיס אשראי, אך לא יתבצע חיוב עבור השבועיים הראשונים. אהבתם את הערוץ? תועברו אוטומטית לתוכנית מנוי חודשי ב46 ש"ח לחודש. לא מעוניינים? תוכלו לבטל את המנוי במהלך השבועיים בשליחת מייל, ובכך להימנע מכל תשלום.
פעילויות וחידונים מאתגרי חשיבה!
תכנים מבוקרים וחינוכיים!
תוכן חדש עולה מדי יום לערוץ!
מעל 50 סדרות טלוויזיוניות ערכיות
אלפי סרטונים בעשרות סדרות מרתקות וחינוכיות על ידי השחקנים האהובים של ערוץ מאיר לילדים. כיף והנאה, ערכים ולימוד לשעות הפנאי. מדי שבוע עולים פרקים חדשים בסדרות האהובות של הערוץ.
מעל 200 משחקים חינוכיים
משחקי חשיבה, פעולה ולימוד, מותאמים, נקיים וערכיים. חוויה אטרקטיבית ומהנה של מחשבה, יצירה ופעולה. המשחקים מתחדשים ומתעדכנים כל העת.
תכני העשרה
איזור תוכן עשיר ומתעדכן. בלוג אינטראקטיבי, הפעלות, חידות, פינות המעודדות חשיבה ויצירה ועוד תכנים ערכיים רבים.
פרשת שבוע ללימוד משותף ומקרב עם הילדים
תכני פרשת השבוע, דברי תורה ולימוד לצד משחקים לימודיים, עלון שבועי, חידות ופרסים.
הורים ממליצים
בזכותכם הילדים שלי נהנים מתכנים ערכיים צנועים המתאימים למשפחה הדתית וגם חינוכיים. המשיכו להצליח, כי ההצלחה שלכם היא הרווח שלנו. תודה רבה!!
... אני כמבוגר יושב אתם פעמים, ומרותק לדמות שלו כמו ילד קטן בגילם. ...שתהיה לכם המשך הצלחה בכל, עבודתכם עבודת קודש!
אין ספק שאתם מצילים דור שלם של ילדים שלולא התכנים החיוביים והאטרקטיביים שלכם היו רועים בשדות זרים וקונים ערכים שליליים... ברוב פקחותכם וחכמתכם השכלתם להעניק לילדים בצורה כשרה וראויה את התרבות האיכותית שהם כל כך צריכים כשהם משוטטים באינטרנט. אשריכם ואשרי חלקכם!... אתם לוקחים סיפורים ומסרים ומעצימים אותם אצל הילדים והכל בטוב טעם ובחן רב.
יש מקום טוב וכיף שנותן אפשרות ליהנות מדברים מעניינים וערכיים. זה מאוד חשוב בדורנו.. ממש תודה רבה! תמשיכו לעשות חייל ולקדש שם שמיים וה' יהיה בעזרכם.
ברצוני קודם כל להודות לכם על הפקת הסרטים האיכותיים והחינוכיים לילדים. בתקופה בה הטכנולוגיה התפשטה בצורה שגם גורמת לאבידות, משמח וחשוב ביותר לראות חברה שמשתמשת באותם כלים בדיוק להפצת מסרים חשובים לחינוך ילדי ישראל. אנחנו מתגוררים בבריסל, עיר בה כמעט ואין ילדים שומרי מצוות ולהפקות שלכם ישנה חשיבות רבה עוד יותר בעבורינו.

אז מי אנחנו?

ערוץ מאיר לילדים הוא אתר ערכי וחינוכי ברוח מכון מאיר והרב קוק זצ"ל. הערוץ מפיק ומשדר מגוון תכניות מקור איכותיות, ערכיות וחינוכיות, מתוך מטרה להרבות אהבה ואמונה ולספק לילדי ישראל תוכן ערכי ותורני, בצורה המקצועית ביותר. האתר מתחלק לשלושה עולמות תוכן מרכזיים: עולם הווידאו, עולם התוכן ועולם המשחקים.
הילדים נהנים ומקבלים תוכן ערכי רב, והנאה ראויה ונקייה לשעות הפנאי.
ערוץ מאיר לילדים הוקם על ידי הרב דֹב ביגון, ראש מכון מאיר, אשר רואה בו מפעל חשוב מאוד לילדי ישראל